Podpisanie umowy na realizację zadania publicznego pn. Winogrodnictwo szansą na rozwój lubuskich wsi

Dnia 24 sierpnia 2018 r. Prezes Zarządu  naszego stowarzyszenia Tatiana Wasielewska  podpisała umowę na realizację zadania publicznego  w ramach działania Lubuska Odnowa Wsi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w województwie lubuskim.

Realizowane  przez nas zadanie pn. “Winogrodnictwo szansą na rozwój lubuskich wsi” będzie dotyczyło odkrywania roli produktów lokalnych w budowaniu wspólnej oferty regionu i w podnoszeniu jakości życia społeczności lokalnej. Zakres wykonanych przez nas zadań pozwoli na otrzymanie nieocenionych wskazówek i informacji bezpośrednio od specjalistów oraz praktyków, którzy skorzystali z rejestracji lub certyfikacji produktów, tworząc dodatkową ofertę turystyczną wykorzystując własne produkty jako główne jej atrybuty.

Poprzez realizację zadania, odbędzie się promocja produktów tradycyjnych Ziemi Lubuskiej,  które są elementem atrakcji turystycznej naszego regionu. Uczestnicy naszego przedsięwzięcia dowiedzą się, jak można promować produkty lokalne przy współpracy z ich wytwórcami, łącząc je w pakiet ofertowy.

Pokażemy uczestnikom zadania publicznego, nota bene mieszkańcom Ziemi Lubuskiej, co nasz region ma do zaoferowania w branży winiarskiej, w jaki sposób wykorzystuje się potencjał regionu do budowania atrakcyjnego wizerunku.

Rekrutacja uczestników projektu już wkrótce!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *