PROWADZENIE PRACOWNI ORANGE

II Mistrzostwa w Piłkę Nożną FIFA 19 – 8 marca 2019 r.

W piątek 8 marca 2019 r. w Pracowni Orange w Siedlisku odbyły się II Mistrzostwa w Piłkę Nożną FIFA 19.
Rywalizacji i dobrej zabawy nie było końca. Uczestnicy Turnieju dawali z siebie wszystko i prezentowali swoje umiejętności w grze.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom, którzy stanęli na podium:

Miejsce I – Krzysztof Chwałek

Miejsce II – Kacper Rytwiński

Miejsce III – Hubert Kępkowski

Raz jeszcze dziękujemy za świetną zabawę i do zobaczenia na następnych Mistrzostwach!

Dyskoteka Cyfrowi DJ-e – kwiecień 2019 r.

W ramach projektu pn. “Cyfrowi DJ-e” realizowanego ze środków programu Pracownie Orange zorganizowana została dyskoteka, na której uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności zdobyte podczas szkoleń.

Cyfrowi DJe – 11.2018 r.

Podstawy Scratcha – 10.2018 r.

Szkolenie Cyfrowi DJe – 21.09.2018 r.

W dniu 21.09.2018 r. w Warszawie pracownicy Biura Stowarzyszenia wzięli udział w szkoleniu przygotowującym do przeprowadzenia z dziećmi ścieżki edukacyjnej o nazwie “Cyfrowi Dj-e” w ramach programu “#Superkoderzy w Pracowniach Orange” – III edycja. Dowiedzieliśmy się m.in jak działają różnego rodzaju sekwencery muzyczne, na czym polega Scratch – język do nauki programowania. Wiemy już jak nagrywać sample oraz poznaliśmy kontroler muzyczny Makey Makey, dzięki któremu muzykę wydobywać możemy nawet z owoców! Ze szkolenia wróciliśmy pełni wiedzy i gotowi do działania. Śledźcie nasze social media, bo już niedługo startujemy z warsztatami “Cyfrowi Dj-e”.

Mistrzostwa FIFA 18

Pierwsze Mistrzostwa w Piłkę Nożną FIFA18 w Pracowni Orange w Siedlisku już za nami!
Co to były za emocje, rywalizacji i dobrej zabawy nie było końca. Uczestnicy Turnieju dawali z siebie wszystko i prezentowali swoje umiejętności w grze.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą, którzy stanęli na podium:

Miejsce I – Hubert Kępkowski

Miejsce II – Natan Złotnicki

Miejsce III – Ksawery Stolarz

Pozostałym uczestnikom również dziękujemy za wolę walki.

Raz jeszcze dziękujemy za świetną zabawę i do zobaczenia na następnych Mistrzostwach!

Warsztaty Wielkanocne dla dzieci – 27.03.2018

Warsztaty Wielkanocne dla dorosłych  – 26.03.2018

W miniony poniedziałek 26 marca 2018 r. w Pracowni Orange w Siedlisku odbyły się warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych. Warsztaty prowadziła profesjonalna instruktorka, która pokazała nam jak wykonać piękne stroiki Wielkanocne oraz jak ozdabiać pisanki woskiem pszczelim. Efekt końcowy naszej pracy był bardzo zadowalający. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie.

 

Dzień Bezpiecznego Internetu – 27.02.2018

Ferie – 02.2018

Otwarcie Pracowni Orange – 22.01.2018 r.

Z przyjemnością informujemy, że Pracownia Orange w Siedlisku w dniu 22 stycznia 2018 r. została otwarta. Honorowy Patronat nad otwarciem Pracowni objął Marszałek Województwa Lubuskiego Stanisław Tomczyszyn. Miło nam było gościć Zastępcę Dyrektora Departamentu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Pana Arkadiusza Dąbrowskiego , Zastępcę Burmistrza Sławy Pana Krzysztofa Gruszewskiego oraz członków Rady gminy Siedlisko oraz członków Rady Stowarzyszenia KLiJ. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych mieszkańców gminy Siedlisko. Po uroczystym otwarciu Pracowni w auli Szkoły Rolniczej w Siedlisku zaśpiewał Jacob Wasielewski. Dziękujemy wszystkim osobom, które w tym dniu były z nami.