Zapraszamy na wizytę studyjną

Zapraszamy na wizytę studyjną

Serdecznie zapraszamy na wizytę studyjną WINOGRODNICTWO SZANSĄ NA ROZWÓJ LUBUSKICH WSI realizowaną w ramach działania

Lubuska Odnowa Wsi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w województwie lubuskim

w terminie:

24 września 2018 r.

W programie przewidujemy zwiedzanie trzech malowniczych lubuskich winnic : Winnica Kinga, Winnica Miłosz, Winnica przy Zajeździe we Młynie, podczas których nauczymy się promowania produktów lokalnych przy współpracy z ich wytwórcami oraz łączenia ich w pakiet ofertowy. Dodatkowo gospodarze winnic poprowadzą prelekcje połączone z degustacją win oraz produktów lokalnych. Dowiemy się również jak produkuje się wino oraz jaki jest wpływ winnicy na rozwój przedsiębiorstwa.

Zapraszamy chętne osoby z województwa lubuskiego: przedstawicieli małych winnic, przedstawicieli gospodarstw agroturystycznych zainteresowanych założeniem małej winnicy dla polepszenia swojej oferty oraz inne osoby zainteresowane uprawą winorośli i znalezienia nowego sposobu na osobisty rozwój.

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 września 2018 r.

 

Regulamin rekrutacji uczestników wyjazdu studyjnego

Karta zgłoszeniowa – Załącznik nr 1 do Regulaminu

Oświadczenie – Załącznik nr 2 do Regulaminu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: EUROPA inwestująca w obszary wiejskie” Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania “Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” PROGRAM Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR