ZDROWO I WESOŁO W KRAINIE LASÓW I JEZIOR

ZDROWO I WESOŁO W KRAINIE LASÓW I JEZIOR

Odlotowe wakacje realizowane przez animatora LGD Barbarę Kobiela trwają. 21 sierpnia 2018 r. w Chociemyśli wolontariuszki z Koła Gospodyń Wiejskicj oraz Rady Sołeckiej zorganizowały dla dzieci warsztaty kulinarne z wykorzystaniem carvingu, metody kreatywnego dekorowania deserów z owoców. W Wiejskim Domu Kultury dzieci układały, wycinały wymyślne wzory z owoców, a następnie je degustowały. Przy okazji Panie przekazywały dzieciom co jest zdrowe, czego mają unikać w swojej diecie.

„Odlotowe wakacje w Grochowicach i Chociemyśli” to działania animacyjne podejmowane w ramach projektu „Akademia umiejętności animatora LGD” współfinansowanego ze środków UE w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” PROW na lata 2014-2020.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: EUROPA inwestująca w obszary wiejskie” Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania “Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” PROGRAM Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR