Po 15 latach w Unii Europejskiej

Po 15 latach w Unii Europejskiej

O tym jak zmienił się obszar Stowarzyszenia Kraina Lasów i Jezior od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, przekonaliśmy się podczas konferencji pn. „Po 15 latach w Unii Europejskiej”, która odbyła się 25 października 2019 r. w Zajeździe we Młynie w Lubięcinie.
Podczas spotkania zostały przedstawione projekty, które zrealizowano na terenie gmin: Nowa Sól, Siedlisko, Sława, Wschowa, Szlichtyngowa, Kotla.
Można śmiało powiedzieć, że wejście Polski do Unii Europejskiej to najlepszy czas w historii dla naszego terenu działania, ponieważ powstałe inwestycje mają wpływ na wzrost komfortu życia mieszkańców, poprawę wizerunku miejscowości oraz wzrost kapitału społecznego. Konferencja połączona z wystawą fotograficzną była podsumowaniem projektu „Unia Europejska w Krainie Lasów i Jezior” zrealizowanego w ramach Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: EUROPA inwestująca w obszary wiejskie” Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania “Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” PROGRAM Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR