Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym!

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pn. “Unia Europejska za moim oknem”. Konkurs prowadzony jest w ramach projektu pn. „Unia Europejska w Krainie Lasów i Jezior” realizowanego w ramach zadania publicznego Województwa Lubuskiego pn. “Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe”, w obszarze działań na rzecz młodzieży w województwie lubuskim.

Konkurs kierowany jest do młodzieży z terenu gmin: Siedlisko, Nowa Sól, Sława, Wschowa i Szlichtyngowa.

Zadaniem uczestnika jest przedstawienie w formie dowolnej (kolaż, widokówka, prezentacja itp.) wizerunku miejscowości po wejściu do Unii Europejskiej za pomocą fotografii. Fotografia ukazywać ma co zmieniło się w jego otoczeniu, co dobrze służy lokalnej społeczności i co podniosło standard jego życia dzięki funduszom europejskim. Może to być ścieżka rowerowa, obwodnica, zrewitalizowany rynek, plac zabaw, innowacyjne urządzenie, siłownia plenerowa itp. Chodzi o przykład ze swojej miejscowości, osiedla, szkoły, szpitala, firmy.

Konkurs trwa od 03.06.2019 r. do 30.06.2019 r.

Prace należy dostarczyć w dowolnej formie do Biura Stowarzyszenia Kraina Lasów i Jezior – LGD.

Szczegółowe informacje i zasady konkursu znajdują się w Regulaminie konkursu fotograficznego “Unia Europejska za moim oknem”.

Regulamin konkursu fotograficznego

Załącznik nr 1 do Regulaminu – zgoda na udział w konkursie i na wykorzystanie wizerunku – osoba niepełnoletnia

Załącznik nr 2 do Regulaminu – zgoda na przetwarzanie danych osobowych i na przeniesienie praw autorskich – osoba niepełnoletnia

Załącznik nr 3 do Regulaminu – zgoda na wykorzystanie wizerunku

Załącznik nr 4 do Regulaminu – zgoda na przetwarzanie danych osobowych i na przeniesienie praw autorskich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *