10-lecie Stowarzyszenia Kraina Lasów i Jezior – LGD

10-lecie Stowarzyszenia Kraina Lasów i Jezior – LGD

Wczoraj Stowarzyszenie Kraina Lasów i Jezior świętowało 10-lecie!!

To było 10 wspaniałych lat budowania silnego partnerstwa międzysektorowego!! To już 10 lat owocnej współpracy z gminami, stowarzyszeniami i przedsiębiorcami. To już 10 lat, w ciągu których zostało zrealizowanych wiele projektów infrastrukturalnych i kulturalnych.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zakładali to stowarzyszenie, którzy na nie pracowali i wkładają ogromny trud, aby nasze LGD mogło się nadal rozwijać. Dzięki dobrej współpracy z przedstawicielami władz Województwa Lubuskiego oraz przedstawicielami gmin wchodzących w skład naszego LGD nasze stowarzyszenie działa i poszukuje nowych wyzwań i możliwości współpracy!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: EUROPA inwestująca w obszary wiejskie” Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania “Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” PROGRAM Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR